Společná Výprava

Ahoj kamarádi z rybářské branže.

Určitě znáte dny kdy jeden tahá a druhý litá s podběrákem a fotí, když jeho příposlech je tišší než voda. Jestli ne tak já vám jen tak naznačím jaké to je.

Jelikož jezdím na ryby výhradně s bratrem a tátou, tak jsem si s bráchou dal jakoby závod. Sice jsem se o tom dozvěděl až druhý den doma atak stejně bych s tím nic neudělal.

Byli jsme na rybníku, který oba moooc dobře známe a víme jak tam ty ryby přesvědčit aby tu kuličku sebraly. Tudíž už to bylo jen o volbě místa. Samozřejmě ja jsem ustoupil z prvního výběru a bracha si vzal asi nejvíc TOPPLACE na celém rybníku. Já jsem si vybral volnou vodu a doufal jsem v obra se kterým bych vyhrál.

Volba kuliček byla jasná, pod moje háčky šli kuličky Borabaits Q7 a Kvašena švestka. Bratr si vybral Frankfurtskou klobásu a Oliheň obě kuličku v kombinaci s Pop-up Q7.

Po zakrmeni jsem si ani nesedl a mohl jsem jít podebírat, ale to jsem ještě nevěděl ze na moje pruty za tu 24 ani nesahnu. Jen tak podotýkám nafotili jsme všechny ryby. Bracha začal stíhat jednoho za druhým, ale samozřejmě to nebylo málo když už jsem byl v nervech že já pořád nic a tak si stihnul double. Jeden prut v ruce druhý mezi nohama a jen si vesele volal:,, Bráchoooo podběrák by se hodil!“

Ale kdyby jen to ten jeho radostný výraz v tváři mě opravdu dostal.

Co už však ono vlastně bylo dosti ponaučení být jednou ten „HOVNOCHYT“ .

No a co dodat dal, milý bracha během dne udělal kapru tolik ze vlastněani nevím, takže asi tak no. To je k této výpravě asi vše důležité, takže se těším na další výpravy a třeba i jednou naviděnou na vedlejším místě s koulemi co mají koule.

Za Team Borabaits Tomáš Varga, Petru zdar.

Komentáře