KUBIK CARP 2019

KUBIK CARP CUP 2019

S parťakem Lubošem jsme se rozhodli uspořádat závod pro dobrou věc a to KUBÍK CARP CUP. Výtěžek ze závodu bude darován na rehabilitační cvičení pro syna našeho kamaráda, které neplatí zdravotní pojišťovna a malému Kubíkovi toto cvičení pomůže.

Zájem o účast na tomto závodu byl velký, až nás to překvapilo kolik lidí má zápal pro dobrou věc… A tak se 15 teamu z koutů celé republiky sešlo 4.10 v Měříně. Po losování se teamy rozjely na svá místa a začaly se věnovat lovu kaprů. První ryba se podařila ulovit Šedivákům 5 minut po zahájení závodu. Pěkný rozjezd…..

Ryb se chytalo celkem slušné množství, ale většina byla nebodovaná do 4 kg váhy.

Na aktivitě ryb se podepsalo i zhoršující se počasí a kolísající tlak.. ale na náladu a atmosféru toto nemělo vliv a tak si každý užil svoje. Víkend utekl jako voda a v neděli dopoledne přijela celá rodinka Silných i s Kubíkem a jeho brášky.

Závod byl v 12 hodin ukončen a lehce před 13tou hodinou se šlo na vyhlašování. Malým překvapením pro závodníky byl malý dárek pro každého a to plaketa, která podle reakci všechny potěšila a po promáčeném víkendu i zahřála u srdíčka. Plakety nechal vyrobit Táta Kubíka, je to moc pěkná památka na tuto akci.

I když jsme chtěli ocenit první tři teamy, cenu si nakonec díky velkému množství výrobků od sponzorů odnesl každý, a oceněn byl nejmladší účastník a jediná žena, která celý závod vydržela a sama zdolala několik kapříku.

Po vyhlášená výsledků, předání cen a poháru přišel čas na to nejdůležitěji a to předání symbolického šeku s vybranou částkou. Při plánováni této akce nás ani ve snu nenapadlo, že by se mohla vybrat taková částka za což všem moc děkujeme.

A tak při předáni nezůstali i ty silnější povahy nedojaté…. 🙂

Tímto chceme poděkovat všem, kdo jakýmkoli způsobem pomohli nebo přispěli na tuto akci.

Velký dík patří rybařům z organizace v Měříně za možnost tento závod uspořádat na jejich vodě a za to jak se postavili k teto akci. Jsou to neskuteční BORCI!

Výsledky závodů:

  1. ŠEDIVÁCI ( Pepa Silný, Lukáš Wágner  – 25,58kg
  2. Podhladinou ( Roman Kozel, Jaroslav Kratochvíl) -19,66kg
  3. HUHTAMAKI (Lubomír Pěnčík, Michal Ondřáček)-14,48 kg
Komentáře