Dva dny na řece Labe

Dva dny na řece Labe

Rozhodl jsem se že zajdu na dvě dny na řeku Labe za účelem zdolat nějakého Labského Kapra. Po příjezdu na určené místo, jsem zakrmil a pak připravil náčiní. Na první prut jsem nastražil kouli Red Max Oliheň/ Patriot řada a druhý prut jsem nastražil kouli Černá Višeň/Patriot řada.

Hned jsem poslal obě na místo kde jsem si zakŕmil. Pak jsem si udělal kafe a začal jsem relaxovat a sledovat tu nádheru přírody kolem sebe. Ráno se mi rozbučel signalizátor, hned jsem jemně zasekl.

Po několik minutách zdolávání skočil v podběraku hezký lysec. Při vážení váha ukázala hezkých 8,5kg. Zabral na kouli Red Max Oliheň. Udělal jsem si s ním fotku na památku a poslal jsem ho zpátky do jeho vodního království.

Pak jsem opět nastražil prut a čekal jsem na další záběr. Večer přišel mohutný záběr který mi udělal velkou radost. Po několik minutách zdolávaní se objevil v podběráku pěkný šupináč.

Nasledovalo opět vážení, váha mi přezradila že má hezkých 10,60kg. Zabral na kouli Černá Višeň. Pak přišla fotka na památku a vracení šupniáče zprátky do vodního království.

Počas výpravy se mi podařilo zdolat pár menších kaprů kolem 50-60cm. To je asi všechno z moji výpravy u řeky Labe. Přeji hodně záběru a skvělých zážitku pri rybaření.

Petrův Zdar! Bořek Myšička

Komentáře